Korzyści jakie oferuje tania-strona.pl

Modularna budowa

Umożliwi Ci dostosowanie strony wedle własnych potrzeb i oczekiwań tak, aby uzyskać pożądany przez Ciebie wygląd. Będziesz mógł stworzyć każdą podstronę swojego serwisu z mniejszych elementów tak jak z klocków, po to, aby przedstawić swoją ofertę w przejrzysty sposób

Rozbudowany edytor tekstowy

Pozwoli dodać dowolną treść, wzbogaconą o tabelki, listy wypunktowane oraz wiele innych elementów - podobnie jak w edytorze Microsoft Word. Obsługa edytora jest łatwa i przejrzysta.

Różne wersje językowe

Tworzenie róznych wersji językowych serwisu pozwoli poszerzyć grono Twoich odbiorców o zagraniczne rynki. Automatyczny system importu elementów strony z innych wersji językowych pozwoli zaoszczędzić Ci czas podczas jej tworzenia.

Dostepność w wyszukiwarkach

Strony internetowe zbudowane w naszym systemie przystosowane są do wyszukiwania w google. Ponadto moduł wyszukiwania dostępny na stronie WWW, pozwoli Twoim klientom łatwe znalezienie infromacji.

Twoja strona dostępna na urządzeniach mobilnych

Niech Twoja strona firmowa będzie dostępna dla każdego i wszędzie. Dzięki budowie stron WWW w oparciu o nowoczesne standardy, Państwa strony internetowe będą dostępne na urządzeniach mobilnych!


Pomoc kontekstowa

Poradniki wideo przeprowadzą krok po kroku, nawet najmniej zaawansowanych użytkowników, przez proces edycji treści i zdjęć na stronie WWW.

Helpdesk

Nasi konsultanci chętnie pomogą we wprowadzaniu treści oraz odpowiedzą na wszystkie pytania związane z obłsugą systemu.

Szkolenia

Jeżeli prowadzisz duży serwis korporacyjny, a zarządzaniem treścią zajmuje się wiele osób, przeszkolimy ich z obsługi naszego systemu.