Nasz system oparty jest o modułową strukturę. Znaczy to, że każdą podstronę swojego serwisu WWW będziesz mógł zbudować z mniejszych elementów (modułów) jak z klocków. Dzięki temu uzyskasz oczekiwany przez Ciebie wygląd i funkcjonalność.

Internet się zmienia, ciągle powstają nowe technologie i możliwości. Dlatego nasz system jest stale aktualizowany i wzbogacany o nowe moduły oraz funkcjonalności. Aktualizacje systemu są całkowicie darmowe i nie wymagają Twojej ingerencji. Zostaniesz o niej poinformowany w swoim panelu administracyjnym wraz z opisem udoskonaleń, jakie ona wnosi.

Wykupując nasz system masz gwarancję, że Twoja strona jest zgodna z aktualnymi standardami i umożliwia Ci korzystanie z najnowszych narzędzi służacych promocji Twojej firmy.

W tym dziale znajdziesz informację o modułach i funkcjach jakie oferuje nasz system.

Lista modułów usprawniających zarządzanie tekstem


Moduł tekst

Umożliwi Ci dodanie tekstu z zaawansowanymi opcjami formatowania, a wszystko to w prosty sposób, podobnie jak w edytorze tekstu typu Microsoft Word.

Moduł aktualności

Podziel się najświeższymi informacjami ze swoimi klientami. Mogą to być aktualności związane z nowymi produktami, promocjami, wydarzeniami w Twojej firmie, jak również informacje dla inwestorów.

Moduł Formularz kontaktowy

Twoi klienci będa mogli wysłać do Ciebie wiadomość e-mail wprost ze strony WWW, szybciej niż e-mailem. Teraz dostarczysz klientom i konrahentom to czego potrzebują szybko i skutecznie.

Moduł polecane artykuły

Chcesz skupić uwagę klientów na poszczególnych artykułach? Ten moduł pozwoli Ci promować najbardziej wartościowe treści na swojej stronie, co umożliwi nabywcom szybkie dotarcie do nowych produktów lub usług, jakie świadczysz.

Moduł Faq

Ten moduł pozwoli Ci zaoszczędzić czas poświęcony na odpowiadzi na najczęściej pojawiające się pytania Twoich klientów.

Lista modułów usprawniających zarządzanie zdjęciami oraz reklamą


Moduł Galeria

Umożliwi Ci dodanie zdjęć do galerii np. twojego produktu, lokalu itp. W wygodny sposób jednym kliknięciem dodasz dziesiątki zdjęć, które automatycznie zostaną pomniejszone do odpowiednich rozmiarów.

Moduł baner animowany

Animowany baner pomoże Ci wypromować nowe usługi, produkty lub uatrakcyjnić wizualnie Twoją stronę. Sam zmieniasz jego wygląd, zawartość (zdjęcia oraz tekst). Zmieniaj banery, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba!.

Lista modułów usprawniających zarządzanie video


Moduł Video

Chcesz umieścić krótki film prezentujący Twój produkt lub Twój lokal? Umieść wideo na swojej stronie. Może to być film, który nakręcisz sam lub znajdziesz w serwisie YouTube.

Lista modułów dodatkowych


Moduł mapy Google

Teraz twoi klienci znajdą Cię z łatwością. Na mapie zaznacz siedzibę firmy lub sieci Twoich sklepów/lokali na terenie miasta.

Moduł pliki do pobrania

Udostępnij pliki, które klienci będą mogli pobrać z Twojego serwisu. Mogą to być ulotki, foldery reklamowe, cenniki lub instrukcje obsługi produktów.

Wersja twojej strony w wielu językach


Wielojęzyczność

Tworzenie róznych wersji językowych serwisu pozwoli poszerzyć grono Twoich odbiorców o zagraniczne rynki. Automatyczny system importu elementów strony z innych wersji językowych pozwoli zaoszczędzić Ci czas podczas jej tworzenia.